Заміна супорта та ремкомплекту супорта – запорука надійних гальм вашого авто!

Заміна супорта та ремкомплекту супорта

Заміна супорта та ремкомплекту супорта – запорука надійних гальм вашого авто!

Чи знаєте ви, що гальмівна система – це запорука життя на дорозі? Не ризикуйте, дбайте про себе та своїх близьких! Своєчасна заміна супортів та ремкомплектів – це гарантія надійних гальм.

Супорти – “серце” гальмівної системи вашого авто. Вони притискають гальмівні колодки до гальмівного диска, забезпечуючи ефективне гальмування. З часом супорти зношуються, що може призвести до погіршення гальмівних характеристик, збільшення гальмівного шляху та підвищення ризику аварій.

Ремкомплект супорта: продовжіть життя гальмівної системи! Він містить всі необхідні ущільнювачі, манжети та інші деталі для відновлення герметичності і належної роботи супорта. Своєчасна заміна ремкомплекту дозволяє продовжити термін експлуатації супорта та заощадити на його заміні.

Заміна супортів та ремкомплектів в СТО Pit-Stop: гарантія якості та доступні ціни. Наші досвідчені сертифіковані механіки ретельно перевірять стан супортів та, при необхідності, замінять їх на нові оригінальні деталі. Ми також обов’язково встановимо новий ремкомплект. Увесь процес виконується з використанням сучасного обладнання та згідно із сучасними стандартами.

Переваги:

  • Команда досвідчених сертифікованих механіків.
  • Швидкий та якісний сервіс.
  • Доступні ціни та гнучкі системи оплати.

Не ризикуйте – довіртеся професіоналам!

Зателефонуйте за номером (067) 430-06-04, (067) 432-15-70, (068) 204-07-92

або завітайте до нас за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Д.Нечая, 108.

СТО Pit-Stop – ваша гарантія безпечного гальмування!

Додаткові послуги:

Ми завжди раді допомогти вам!